Освітній процес кафедри історії

Спеціальності та спеціалізації (освітні програми)

014.03 Середня освіта (Історія). Кваліфікація: Бакалавр освіти. Вчитель історії.

014.03 Середня освіта (Історія). Кваліфікація: Магістр освіти. Вчитель історії.

032 Історія та археологія. Кваліфікація: Бакалавр історії та археології.

032 Історія та археологія. Кваліфікація: Магістр історії та археології.

Сертифікатні освітні програми

«Організатор музейної та виставкової діяльності» випускників загальноосвітніх навчальних закладів, учителів історії, співробітників підприємств, державних та приватних закладів, які причетні до організації музеїв на даних підприємствах та в даних закладах, та всіх інших осіб, кого цікавить цей напрям роботи. Метою даних курсів є підготовка протягом  короткого терміну фахівців у сфері  організації музейної та виставкової діяльності.  Тривалість сертифікатної програми – 1,5 місяця (початок занять з 15 березня 2018 року по 1 травня 2018 року). Форма навчання – за контрактом.

Сфера реалізації набутих компетентностей після опанування сертифікатної програми передбачає отримання сертифіката про проходження курсової підготовки за напрямом «Організатор музейної та виставкової діяльності» та можливість працевлаштування в сфері обслуговування: екскурсійні бюро, туристичні підприємства, музеї, загальноосвітні навчальні заклади (організація та проведення екскурсій).

«Організація діловодства та архівної справи» Будь-яке підприємство, організація, установа, незалежно від сфери діяльності та форми власності, потребують кваліфікованих фахівців відповідного профілю.  У програмі – вивчення основ документознавства, діловодства, архівної справи, раціональної організації документообігу, офісного етикету та техніки безпеки. Для осіб із вищою історичною та філологічною освітою передбачено скорочені терміни навчання.  Тривалість сертифікатної програми – 1,5 місяця (початок занять з 15 березня 2018 року по 1 травня 2018 року). Форма навчання – за контрактом.

Сфера реалізації набутих компетентностей після опанування сертифікатної програми передбачає отримання сертифіката про проходження курсової підготовки за напрямом «Організація діловодства та архівної справи» та можливість працевлаштування в сфері обслуговування: екскурсійні бюро, туристичні підприємства, музеї, загальноосвітні навчальні заклади (організація та проведення екскурсій).

 

Бази практик та партнерство

  • Партнерство з Національним історико-археологічним заповідником «Кам’яна Могила».
  • Партнерство з Мелітопольським міським краєзнавчим музеєм.
  • Партнерство з Державним архівом Запорізької області Запорізької обласної державної адміністрації.
  • База археологічної практики на території курганного могильника «Могила корабель», що розташовано на землях Ботієвської селищної ради (Приазовський район, Запорізька область).
  • База етнографічної практики та комплексної практики з історії на території Приазовського району

Договір про двостороннє співробітництво з Регіональним історичним музеєм – Слівен (Р. Болгарія)