Природничо-географічний факультет

Фактична адреса: вул. Наукового містечка, 59, м. Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000

Юридична адреса: 72312, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Гетьманська, 10.

Email: geo@mspu.edu.ua

Скринька довіри : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIFktKn98ykGkxZwy2Am3dtp4Rx4ZcpwWwSYrucXRS9kSefw/viewform?usp=sf_lin

Поточний час за Київським часом

Денна форма навчання

📆📎Розклад Червоного Тижня 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12CBPZr4CtDumi3Ehi8s9X95C6slBw1nA/edit#gid=1366562320

📆📎Розклад Зеленого Тижня 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KIsHw-vKV5i0PiesrRSpDBSSfUCDUnWK/edit?rtpof=true

 

☝️🎓Передовий, цікавий та привабливий для сучасної молоді!
🌎🧭 ЦЕ ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ, історія якого починається ще з 1961 року!

🇺🇦✊ Сьогодні команду здобувачів та науково-педагогічний колектив очолює декан, кандидат історичних наук, доцент Полякова Лариса Іванівна!

📚👍 На 4 кафедрах факультету здійснюється підготовка майбутніх фахівців за спеціальностями:
🔵 Середня освіта (Географія);
🟠Середня освіта (Фізична культура);
🟢Середня освіта (Історія та громадянська освіта);
🟡Туризм і рекреація;
🔵Право;
🟠Історія та археологія;                                                                                                                    🔵 Середня освіта (Фізична культура і спорт).

📎Здійснюється підготовка докторантів за спеціальністю «Історія та археологія».

👩‍🏫🗺️Науково-дослідна робота здійснюється на кафедрах і у складі семи лабораторій та центрів. Давні традиції має науково-дослідна робота студентів. Під керівництвом провідних викладачів працюють п’ять наукових студентських гуртка – «Творчість», «Всесвіт», «Олімп», «Кліо», «Донцовці». Студенти беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових та науково-практичних конференціях, мають велику кількість публікацій, неодноразово ставали призерами Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт у галузі географічних та історичних наук.

🧳🏕️Важливим компонентом підготовки майбутніх фахівців є навчальні та виробничі практики, які проходять як у м. Мелітополі так і далеко за його межами. Студенти факультету на чолі з викладачами регулярно здійснюють виїзди по Запорізькій області, а також до Харківщини і Херсонщини, регіону Карпат, узбережжя Азовського і Чорного морів.
✈️🧭В останнє десятиліття важливого значення набули закордонні практики – до Болгарії, Польщі, Німеччини, Туреччини.

⭐👏Гордістю факультету є спортивні досягнення студентів, які регулярно посідають призові місця на першостях з туризму, футболу, волейболу, баскетболу, боксу, вільної боротьби та інших видів спорту на рівні університету, міста, області, країни та за кордоном. Серед студентів факультету є неодноразові чемпіони України, Європи та світу, кандидати у майстри та майстри спорту.

💪🔥Прийшов час і вам, нашим найкращим першачкам, опановувати нові професійні обрії та ставати яскравими зірочками рідного факультету!

📎Зберігай корисні контакти:

@geofak_official