Поточна інформація кафедри права


Тренінг «Я маю право на виконання рішення суду».

Тренінг «Я маю право на виконання рішення суду».17.05.2019 року на базі кафедри права природничо-географічного факультету заступник начальника Мелітопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Запорізькій області Садомова Наталя Володимирівна провела  із  науково-педагогічними працівниками кафедри права та студентами першого і другого курсів спеціальності 081 Право тренінг на тему: « Я маю право на виконання рішення суду», на якому розглянуто актуальні питання проблематики виконання рішень суду в українському суспільстві в період реформування судової системи як третьої гілки влади, недосконалості діючого законодавства, реформування виконавчої влади, відношення, проблеми довіри  простих громадян України до суду,  ефективного, якісного та своєчасного виконання рішень суду згідно вимог  правових норм  Закону України «Про виконавче провадження». На заході був присутній юрист університету Коноплянко О.А.
В плані проведення профорієнтаційних заходів науково-педагогічні працівники кафедри права  виступили партнерами та прийняли участь в Афілійованій (не)конференції mini-EdCamp Melitopol за темою «Школа на старті. Мотивація до дії» яка пройшла 13 квітня 2019 року на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області.  В республіканському заході  прийняли участь вчителі із різних куточків України, експерти у сфері освіти, громадські організації, батьки, ЗМІ. (всього близько 200 учасників). Право на проведення (не)конференції наша школа виборола на конкурсній основі із 72 заявок.

Формат EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій. EdCamp Ukraine – це спільнота відповідального вчительства, яка на відміну від неефективної системи сучасної освіти пропонує інноваційну модель професійного зростання вчительства, мотивує педагогів на реалізацію реформи в освіті.  Завідувач кафедри права МДПУ імені Богдана Хмельницького В. Гапотій провів ряд зустрічей з вчителями мелітопольського регіону, батьками майбутніх абітурієнтів. В результаті  партнерства та участі в заході  назва, логотип кафедри права та контакти розміщені на всіх рекламних продуктах, програмі та сертифікату, що дає можливість більш детально ознайомитись зацікавлених осіб в Україні про нашу спеціальність, умови вступу та навчання за спеціальністю 081 Право.