🗺️📚МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

🇺🇦24 квітня 2024 року відповідно до плану проведення навчально-методичних заходів на природничо-географічному факультеті відбувся міжкафедральний круглий стіл на тему: 🧗🌳«Фізична рекреація студентської молоді на територіях природно-заповідного фонду Запорізької області», який був проведений кафедрами географії та туризму і теорії та методики фізичного виховання і спорту.

👩🏼‍💼✏️Під час круглого столу був висвітлений ряд питань, які стосуються історії, становлення та розвитку фізичної рекреації як органічної частини фізичної культури, використання традиційних і нетрадиційних форм цього напряму рекреації, перспектив подальшого розвитку фізичної рекреації у воєнний та повоєнний час.

🖇️📝На круглому столі були обговорені такі питання:
📍1. Фізична рекреація як вид фізичної культури (проф. Христова Т.Є.).
📍2. Геологічні пам’ятки природи Бердянського району Запорізькій області як перспективні об’єкти геологічного туризму (ст. викл. Непша О.В.).
📍3. Штучні лісові масиви у системі природно-заповідного фонду Запорізької області (доц. Гришко С.В.).
📍4. Використання Богатирського лісництва для проведення змагань зі спортивного туризму (доц. Байтеряков О.З.).
📍5. Традиційні форми фізичної рекреації як підґрунтя формування здорового способу життя студентської молоді (ст. викл. Суханова Г.П.).
📍6. Нетрадиційні форми фізичної рекреації у дозвіллі студентської молоді (доц. Цибульська В.В.).
📍7. Території природно-заповідного фонду Запорізької області як місце проведення фізичної рекреації здобувачів закладів вищої освіти м. Запоріжжя (ст. викл. Непша О.В.).

🇺🇦‼️Учасники круглого столу мали можливість обговорити актуальні та важливі питання розвитку фізичної рекреації серед студентської молоді в МДПУ імені Богдана Хмельницького, а також серед різних верств населення в Запорізькій області.

😍👏🏻Захід пройшов у невимушеній та доброзичливій атмосфері, де кожний учасник круглого столу зміг долучитися до дискусії, поділитися своїм досвідом та запропонувати своє бачення розвитку фізичної рекреації у Запорізькому регіоні!

🇺🇦✊🏻Сподіваємося на подальші корисні зустрічі та обговорення!

Previous Article
Next Article