Вітаємо з ювілеєєм голову Ради молодих вчених Олександра Кирієнко!!!🥳🥳🥳

Шановний Олександре Геннадійовичу!

Від всієї душі прийміть щирі й теплі поздоровлення з ювілеєм! Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років життя.

Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, висококваліфікованого, вмілого керівника, науковця, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

Впевнені, що Ваші досвід, знання і прекрасні людські якості будуть спрямовані на розвиток МДПУ імені Богдана Хмельницького та України і в подальшому!

У день Вашого ювілею, шановний Олександре Геннадійовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових творчих успіхів. Зичимо Вам невпинного руху вперед, нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення і творчими перемогами. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі!

З повагою до Вас, професорсько-викладацький та студентський колективи!

Previous Article
Next Article