Круглий стіл на природничо-географічного факультеті «Вища освіта в контексті суспільних викликів: історичні традиції, юридичні горизонти, здоров’я нації, сталий розвиток» в рамках проведення І Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна вища освіта:досягнення, виклики та перспективи розвитку в умовах невизначеності», присвяченій 100-річчю МДПУ імені Богдана Хмельницького🌍🇺🇦🌎

5 жовтня 2023 відбулося засідання круглого столу на природничо-географічному факультеті «Вища освіта в контексті суспільних викликів: історичні традиції, юридичні горизонти, здоров’я нації, сталий розвиток» в рамках проведення І Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна вища освіта: досягнення, виклики та перспективи розвитку в умовах невизначеності», присвяченій 100-річчю МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Модератором заходу виступила декан факультету, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та археології Лариса Полякова.

До участі у засіданні долучилися науковці та практики, як із закордонних, так і вітчизняних закладів-партнерів, а також викладачі та здобувачі нашого факультету. Серед спікерів заходу Мілєн Руменов Пенерлієв (Болгарія), Снежанка Добрева Георгиева (Болгарія), Юлиян Минчев Асенов (Болгарія), Милена Георгиєва (Болгарія), Лепський Максим Анатолійович (ЗНУ), Дорошенко Едуард Юрійович (ЗДМУ), Попович Тетяна Григорівна (Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г.Бурчака), Горошкова Лідія Анатоліївна (Національний університет «Києво-Могилянська академія»), Мединський Сергій Володимирович, Ситник Олександер Миколайович, Прохорова Лариса Анатоліївна, Непша Олександр Вікторович.

Доповідачі розкривали проблемні питання з різних галузей освіти та науки в умовах сьогодення, а слухачі жваво включалися у процес їх обговорення. Дискусія вийшла насиченою і плідною, а всі учасники заходу отримали позитивні враження та задоволення від його результатів.

Щиро дякуємо за співпрацю та сподіваємося на подальші наукові зустрічі!

Previous Article
Next Article