АКТУАЛЬНО !!!

Студентам 4-го курсу заочного відділення спеціальності 081 Право.

Згідно навчального плану провадження освітньої діяльності, з жовтня-листопада 2019 року студенти 4-го курсу спеціальності 081 Право зобов’язані проходити  виробничу практику впродовж чотирьох тижнів на базах правоохоронних органів та правозахисних організацій.

Право вибору бази виробничої практики покладається на студентів які по можливості, до початку осінньої заліково-екзаменаційної сесії надають гаранту освітньої програми, завідувачу кафедри права Гапотію Віктору Дмитровичу клопотання на ім’я ректора університету, професора Солоненко А.М. про проходження виробничої практики за підписом керівника правоохоронного органу, або правозахисної організації з зазначенням повної юридичної адреси установи, організації, контактних телефонів керівника виробничої практики.

В разі відсутності клопотання студент буде направлений для проходження виробничої практики кафедрою права в організації та установи, з якими Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького існують договірні правовідносини, а саме:

  • Головне управління юстиції у Запорізькій області (Державні виконавчі служби міст, районів, районів у містах, відділи РАЦС. Адвокатські та нотаріальні контори – за погодженням. );
  • Приазовський національний природний парк.

При наявності клопотання студенти отримують Журнал проходження виробничої практики який заповнюють та за встановленою процедурою проходять публічний захист отримуючи оцінку.

 

Контактний телефон: 097-871-16-94.

 

Завідувач кафедри права                                      Гапотій В.Д.