Бази практик та партнерство кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства

Надзвичайно цікавим для студентів кафедри впродовж усього навчання є процес проходження навчальних і виробничих практик. Сьогодні викладачі кафедри проводять навчальні практики з туристичних та географічних дисциплін. Студенти під керівництвом викладачів регулярно здійснюють виїзди Запорізьким регіоном, а також до Харківщини, Херсонщини, Прикарпаття, Закарпаття, до Молочного лиману та узбережжя Азовського та Чорного морів. Щороку за ініціативи студентів та викладачів географія практик розширюється та урізноманітнюється.  

Значна увага приділяється організації та проведенню міжнародних практик в Болгарії, Греції, Туреччині, Китаї, Німеччині, Фінляндії, Польщі тощо.

Базами для проведення практик є: МДПУ ім. Б.Хмельницького, навчально-польова база Ромашка (Богатир); Мелітопольський міський краєзнавчий музей; Туристичне агентство «Браво-тур»; Туристичне агентство «Мир путешествий»; ТОВ «Туристична компанія «СВІФТ ТРЕВЕЛ»; Садиба зеленого туризму «Гостини у Валентини»; Приазовський національний природний парк; Мелітопольський міський краєзнавчий музей; ГО «Запорізький обласний відділ спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні»; КП «Мелітопольський міський парк культури і відпочину ім. Горького» Мелітопольської ради Запорізької області; Мелітопольський Центр туристично-краєзнавчої творчості учнівської молоді Мелітопольської міської ради та інші.

Договори про співробітництво:

  • Кафедрою здійснено укладання угод про міжнародну кредитну мобільність з:
  • Лодзінським університетом м. Лодзь, Республіка Польща, договір № 68 від 04.06.2013р.; 
  • Вищою лінгвістичною школою м. Ченстохов, Республіка Польща, договір № 73 від 20.01.2014р.;
  • Поморською академією м. Слупськ, Республіка Польща, договір № 86 від 03.03.2016р.;
  • Компанія INDERNOBMEN LTD м. Варна, Республіка Болгарія, договір №90 від 05.10.2016р.
  • ТОВ «Туристична компанія «СВІФТ ТРЕВЕЛ» – готелі мережі «RIU» Республіка Болгарія, договір №17/48-19 від 31.05.2017р.