Профорієнтаційна робота кафедри


Кафедра теорії та методики фізичного виховання та спортивних дисциплін
Відгук нашого випускника-магістра, що працює у Спаській школі №1 Мелітопольського району учителем фізичного виховання (2020 рік)


У рамках профорієнтаційної роботи 22.09.2021 року викладачем кафедри ТМФВ і СД Іваненком В.В. була проведена зустріч із випускниками ЗОШ №24 11-А і 11-Б класів.

Викладач розповів про всі спеціальності МДПУ, а також про специфіку начання на спеціальності 014.11 Середня освіта. Фізчна культура. З учнями було проведено анкетування та опитування, ким вони хотіл б стати у майбутньому.

Учні з великою зацікавленністю ставили питання та отримували відповіді на них від викладача. Майбутні абітурієнти ЗОШ №24 були запрошені на підготовчі курси до ЗНО на базі МДПУ.

=


Сьогодні вперше в історії міста відбувся University Open Space-2021 – відкритий простір  для навчання, територія розвитку та особистісного зростання, джерело натхнення та інновацій.
Присутніх на площі привітала перший проректор університету Ірина Мальцева: «Цього року наш університет гостинно відкрив двері для більше ніж 1000 нових студенів. І це надзвичайно креативні, молоді фахівці, які готуються по різним спеціальностям. Але, як то кажуть, можна багато чого слухати, але краще це побачити». Ірина Андріївна побажала гарного дня, цікавої та плодотворної роботи і запросила учнів до студентських лав наступного року.
Як відомо, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького заснований в 1921 році і за свою вікову історію очолив лідерські позиції у рейтингах кращих вишів України. Сьогодні МДПУ – це університет, який динамічно розвивається та підкорює нові горизонти, займає третю сходинку у рейтингу  ТОП-10 кращих педагогічних вузів України.

Після офіційної частини на старшокласників чекали презентації спеціальностей та освітніх програм, інтерактивні workshop – майданчики кожного з п’яти факультетів, де всі мали змогу випробувати свої знання та вміння в різних професіях, а також цікаво та відверто поспілкуватися зі студентами та викладачами! За кожні успіхи команди шкіл отримували бали, а в кінці свята всіх було нагороджено дипломами.

Викладачі кафедри теорії та методики фізичного вховання і спортивних дисциплін презентували спеціальність 014.11 Середня освіта. Фізична культура та розповіли про майбутню професію, навчання та цікаве життя студентскої молоді. Всі бажаючі були заохочені до участі у дружньому креативному флешмобі.

=

Шановні учні! Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького бажає щоб ви знайшли правильний шлях та вибрали свою професію! Двері нашого навчального закладу, так само, як і наші серця, відкриті для вас кожного дня!


27 лютого була проведена профорієнтаційна робота з майбутніми здобувачами вищої освіти м. Мелітополя. Викладач кафедри Іваненко Володимир Віталійович розповів про спеціальність 014.11 Середня освіта. Фізична культура, та провів екскурсію.

Возможно, это изображение (12 человек и люди стоят)

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ УЧНІВ 11 КЛАСІВ

17 квітня кафедра прийняла участь у заході «День відкритих дверей» природничо-географічного факультету з випускниками Нікольського району Донецької області на платформі Zoom.

23 квітня 2020 р. природничо-географічний факультет на платформі Zoom провів День відкритих дверей для учнів 11 класів. Учасниками стали учні Малокаховського ЗСО та Чернянського ЗСО Херсонської області.

28 квітня кафедра прийняла участь у заході «День відкритих дверей» природжничо-географічного факультету з випускниками Веселівського району Херсонської області на платформі Zoom.

7 травня кафедра прийняла участь у заході «День відкритих дверей» природжничо-географічного факультету з випускниками Мелітопольського району м. Мелітополь на платформі Zoom.

На цих зустрічах виступили:

Проректор із заочної форми навчання доц. Арабаджи О.С. привітала учасників конференції від імені адміністрації і запросила випускників на навчання до університету.

Декан природничо-географічного факультету доцент Донченко Л.М. розповіла учням із історією та спеціальностями факультету, матеріально-технічною базою, напрямами наукової роботи, можливостями практичної підготовки в Україні та за кордоном.

Відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Дубяга С.М. ознайомила з основними положеннями Правил Прийом до університету у 2020 році.

Завідувачі випускних кафедр детально ознайомили учасників зустрічі з особливостями кожної спеціальності факультету.

Шановні абітурієнти, сподіваємося побачити вас в стінах університету!


 

 

Кафедра ТМФВ і СД підтримує зв’язок з середньою школою №24 м. Мелітополя.

1 жовтня 2020 р. викладачі кафедри відвідали батьківські збори випускників середньої школи №24, провели анкетування, надали інформація про умови вступу та спеціальності МДПУ імені Богдана Хмельницького.
Відповідальний – ст. викладач Іваненко В.В.

 


 

 

10 жовтня 2020 р. викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання і спортивних дисциплін разом зі студентами відвідали Нововасилівський НВК «Гармонія»  та розповіли про університет, переваги  та перспективи навчання на природничо-географічному факультеті. Викладачі детально проконсультували школярів про спеціальності, спеціалізації та сертифікаційні програми факультету, школярі отримали інформаційні буклети про обрану спеціальність та з контактними даними університету. Студенти поділились особистими враженнями про студентське життя в університеті.

 


 

 

Кафедра ТМФВ і СД постійно підтримує зв’язок з середньою школою №24 м. Мелітополя.

11 жовтня 2019 р. було проведено профорієнтаційний захід з учнями 10-11 класів з їх батьками. Викладачі кафедри ТМФВ і СД надали інформація про умови вступу та спеціальності МДПУ імені Богдана Хмельницького, провели анетування з учнями.
Відповідальний – ст. викладач Іваненко В.В.

 


 

 

13 травня 2019 р. викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання (проф. Білогур В.Є., асистент Ковальчук О.В.) здійснили профорієнтаційний виїзд у Кам’янський (Дніпродзержинський) коледж фізичного виховання, де були присутні, директор, викладачі  та студенти.

Під час зустрічі з викладачами та студентами викладачі кафедри окреслили переваги навчання в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, ознайомили з факультетами та спеціальностями вишу, майбутніми професіями, які можна здобути в університеті. Викладачі розповіли умови отримання подвійного диплому про вищу освіту, виїзні практики, цікаве студентське життя і дозвілля. Присутні студенти отримали інформаційні буклети та флаєра.

Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку за допомогу в організації та проведенні зустрічі керівництву  колежду особисто заступнику директора з навчально-методичної роботи Кам’янського коледжу фізичного виховання Говорухі Олені Олексіївні.


 

 

Кафедра ТМФВ і СД постійно підтримує зв’язки з загальноосвітніми та дитячо-юнацькими спортивними школами і органами освіти міст і районів Запорізької та Херсонської областей. Зв’язок здійснюється у різноманітних формах – участь у проведенні спортивних змагань, консультаційні тренування, спільні науково-методичні семінари з вчителями фізичного виховання, зустрічей з провідними спортсменами університету та міста, товариських зустрічей збірних команд університету з ігрових видів спорту, а також профорієнтаційні бесіди та лекції у школах областей.

За кафедрою закріплений Іванівський район Херсонської області. 

 Іваненко В.В. ст.викл. Котова Є.В. доц., провели анкетування майбутніх абітурієнтів, були роздані брошури з інформацією про факультети і спеціальності нашого вузу. Профорієнтаційну роботу проведено  в Іванівська гімназії Іванівської районної ради – Іванівський район, смт Іванівка, Крупської, 1б

Були встановлені контакти з керівництвом районного відділу освіти та адміністрацією гімназії, проведені профорієнтаційні бесіди, реалізовані консультаційні питання, здійснено обмін документацією.