Міжнародна діяльність кафедри Права

Здобувачі вищої освіти спеціальності 081 Право активно приймають участь у міжнародній діяльності. Так студенти 518-п групи Прозоровський А., Кривошеєв О, Бєднов О. в період з 06.02.2020 по 16.02.2020 року в рамках міжнародної мобільності і  проведення міжнародної практики  з права відвідали університет Humanitas  в польському місті Сосновець.

  В період міжнародної практики здобувачі вищої освіти зустрічалися з провідними правниками Європейського Союзу, польськими юристами, адвокатами  та суддями. Відвідали районні суди міста Сосновець та ознайомились із структурою судової системи, процедурними питаннями впровадження правосуддя  в Республіці Польща .

Цікаві спогади залишило відвідування Школи поліції де здобувачі вищої освіти прийняли участь в підготовці поліцейських, їх навчанню та відпочинку, ознайомились з повноваженнями працівників поліції.

 Як результат – отримання сертифікатів та набутий неоціненний досвід міжнародного спілкування з провідними юристами Європи та студентами різних країн.