Профорієнтаційна робота кафедри

        Вітаємо наших абітурієнтів із початком вступної кампанії! Щиро бажаємо вам зробити правильний вибір вузу, факультету, спеціальності, аби ваш вибір допоміг реалізуватися в житті! Кафедра історії, археології і філософії Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького готова Вам у цьому допомогти.

Кафедра історії, археології і філософії представляє свої досягнення на дні відкритих дверей в МДПУ імені Богдана Хмельницького для випускників м. Мелітополя та Мелітопольського району. 

У презентаціях кафедри історії, археології і філософії МДПУ імені Богдана Хмельницького беруть активну участь не лише студенти-історики, а й аспіранти-археологи. 

         21 травня 2020 р. – кафедрою історії, археології і філософії спільно з кафедрою права МДПУ імені Богдана Хмельницького була проведена профорієнтаційна онлайн-конференція з потенційними абітурієнтами в ZOOM режимі. Приємно відзначити, що активну участь у ній взяли учні з Приазовського, Якимівського, Мелітопольського районів; а також – Генічеського району Херсонської області. Особливе зацікавлення в учнів викликала: діяльність і видання Науково-дослідницького Центру імені Дмитра Донцова при МДПУ імені Богдана Хмельницького, а також – Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила»!

Завідувач кафедри історії, археології і філософії, доктор історичних наук О.М.Ситник представляє потенційним абітурієнтам і любителям старожитностей Мелітопольщини наукові видання НІАЗ “Кам’яна Могила” – як зразок співпраці!

Відвідування завідувачем кафедри Нововасилівського навчально-виховного комплексу «Гармонія».

 

     1 березня 2021 р. завідувач кафедри історії та археології Лариса Полякова відвідала Опорний навчальний заклад Нововасилівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад «Гармонія» Нововасилівської селищної ради Запорізької області.

     Лариса Іванівна зустрілася з учнями 11 класів з акцентом на профорієнтаційних питаннях – знайомство з природничо-географічним факультетом і спеціальністю Історія,  навчально-методичними можливостями, науковими досягненнями, матеріальним забезпеченням та перспективами самореалізації в умовах сучасного освітнього простору.

Зустріч зі школами міста

19 вересня в рамках профорієнтації кафедра історії та археології провела зустріч зі школами міста.

Майбутнім абітурієнтам розповіли про переваги навчання на спеціальностях історія та історія та археологія.

Звіт аспірантів

14 вересня на кафедрі історії та археології пройшов звіт аспірантів.