Профорієнтаційна робота кафедри – “Наш факультет – Ваш пріорітет!”

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ УЧНІВ 11 КЛАСІВ

23 квітня 2020 р. природничо-географічний факультет на платформі Zoom провів День відкритих дверей для учнів 11 класів. Учасниками стали учні Малокаховського ЗСО та Чернянського ЗСО Херсонської області.

Проректор із заочної форми навчання доц. Арабаджи О.С. привітала учасників конференції від імені адміністрації і запросила випускників на навчання до університету.

Декан природничо-географічного факультету доцент Донченко Л.М. розповіла учням із історією та спеціальностями факультету, матеріально-технічною базою, напрямами наукової роботи, можливостями практичної підготовки в Україні та за кордоном.

Відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Дубяга С.М. ознайомила з основними положеннями Правил Прийом до університету у 2020 році.

Завідувачі випускних кафедр детально ознайомили учасників зустрічі з особливостями кожної спеціальності факультету.

Завуч Малокаховського ЗСО Юрів І.М. подякував організаторам зустрічі.

Шановні абітурієнти, сподіваємося побачити вас в стінах університету!

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ ГЕОГРАФІЇ І ГЕОЛОГІЇ!

12 травня 2020 р. о 14.30 кафедра фізичної географії і геології на платформі Zoom провела профорієнтаційну зустріч з адміністраціями, вчителями та здобувачами середньої освіти ЗОШ № 4, 6, 22, 24, НВК 16, ДНЗ «МБЦПТО» м. Мелітополь та Костянтинівським РНВО № 1 «Таврія», Костянтинівською СРШ «Прометей» Мелітопольського району. На зустрічі були присутні викладачі природничо-географічного факультету: к. г. н., доц., проректор із заочної форми навчання Арабаджи О.С., к. геол. н., доц., завідувач кафедри фізичної географії і геології Прохорова Л.А., к. г. н., доц. Левада О.М., к. г. н., доц. Байтеряков О.З., к. г. н., доц. Топалова О.І., к. г. н., доц. Гришко С.В., ст. викл. Іванова В.М., ст. викл. Непша О.В., ст. викл. Суханова Г.П., лаборант Нікіренкова А.Ю. Всього 68 участників. Модератор зустрічі: к. геол. н., доц., завідувач кафедри фізичної географії і геології Прохорова Л.А.

Зустріч зі здобувачами середньої освіти, вчителями та представниками адміністрацій навчальних закладів м. Мелітополь та Мелітопольського району була інформативною, викликала жвавий інтерес і посприяла подальшій співпраці. Шановні абітурієнти, сподіваємося побачити вас в стінах нашого університету!

ВСТУПНА КАМПАНІЯ  2020

З 25 червня до 17 липня відбудеться основна сесія ЗНО.

Міністерство освіти і науки планує розпочати основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня. Документи про здобуття освіти випускники отримають наприкінці липня.

Про це, під час онлайн конференції у Facebook, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, пише Освіта.ua

«Випускники зможуть отримати документи про освіту після проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Це орієнтовно відбудеться наприкінці липня. З 25 червня до 17 липня відбудеться основна сесія ЗНО», – сказала Любомира Мандзій.

Як відомо, при реалізації цього сценарію результати ЗНО будуть оголошені до 31 липня. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 серпня.

Прийом документів від вступників триватиме з 13 до 22 серпня. Навчальний рік для першокурсників розпочнеться 15 вересня.

Вступна кампанія розпочнеться 1 серпня

Міністерством освіти і науки внесені зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, якими визначено нові терміни проведення вступної кампанії до українських вишів, пише Освіта.ua.

Документом визначено, що вступна кампанія для абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 1 серпня. З цього дня вступники зможуть реєструвати електронні кабінети.

Прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня.

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Як відомо, проведенню вступної кампанії передуватиме зовнішнє незалежне оцінювання. Планується, що ЗНО розпочнеться 25 червня, необхідні рішення Міністерства освіти і науки будуть ухвалені у другій половині травня.

Натисніть кнопку редагування, щоб змінити цей текст. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ ПРИ ВСТУПІ ДО МДПУ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО У 2020 РОЦІ

Інформація для абітурієнтів

19 лютого 2020 р. викладачі природничо-географічного факультету: завідувач кафедри фізичної географії і геології Прохорова Л.А., ст. викл. кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства Іванова В.М. здійснили профорієнтаційний захід для учнів випускних курсів Мелітопольського ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО».

Упродовж зустрічі було окреслено переваги навчання у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, ознайомлено зі спеціальностями нашого університету, здійснено розповідь про можливість підвищити знання на підготовчих курсах, запрошено до участі у Всеукраїнській олімпіаді для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал», з подальшим отриманням додаткових балів при вступі до ВНЗ.

Викладачі розповіли про можливість і переваги отримання подвійного диплому про вищу освіту, виїзні практики в межах України та закордоном, активне студентське життя і цікаве дозвілля. Присутні учні отримали інформаційні буклети, флаєри, інформаційні листи про дисципліни ЗНО та перелік необхідних документів для вступу у ВНЗ.

Профорієнтаційна зустріч була цікавою та інформативною.

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ДНЗ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

13 жовтня 2020 р. викладачі природничо-географічного факультету – кандидат геологічних наук, доцент, завідувач кафедри фізичної географії і геології Прохорова Л.А. та старший викладач кафедри туризму, соціально-економічної географїї та краєзнавства і кафедри фізичної географії і геології Іванова В.М. здійснили профорієнтаційний захід для здобувачів ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти».

Під час цієї зустрічі викладачі окреслили переваги навчання у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, ознайомили зі спеціальностями нашого університету, можливістю підвищення знань на підготовчих курсах. Здобувачам розповіли про Всеукраїнську олімпіаду для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал», що проходить базі університету, і переваги вступу після участі в ній. Присутні здобувачі заповнили анкети та отримали інформаційні буклети і флаєра.

Профорієнтаційна зустріч була інформативна, викликала жвавий інтерес і посприяла подальшій співпраці.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

НА ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ!

26 листопада 2020 р. кафедра фізичної географії і геології спільно з кафедрою туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства на онлайн платформі Zoom провели профорієнтаційний захід «Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького ‒ флагман педагогічної освіти на південному сході України» для здобувачів 11 класів, вчителів та керівництва загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

Проректор із заочної форми навчання доц. Арабаджи О.С. привітала учасників зустрічі від імені адміністрації вишу і запросила випускників на навчання до університету. Декан природничо-географічного факультету доц. Донченко Л.М. ознайомила гостей заходу з історією та спеціальностями факультету, матеріально-технічною базою, напрямами наукової роботи, можливостями практичної підготовки в Україні та за кордоном. Заступник декана з виховної роботи та начальних практик доц. Топалова О.І. розповіла присутнім про бази навчальних та виробних практик і дозвілля здобувачів в стінах факультету та студентських гуртожитках. Завідувачі випускових кафедр доц. Прохорова Л.А. та доц. Арсененко І.А. детально ознайомили учасників зустрічі з особливостями вступу та навчання на кожній спеціальності факультету. Відповідальний секретар приймальної комісії доц. Дубяга С.М. висвітлила основні положення Правил Прийому до університету у 2021 році. Наприкінці зустрічі відповідальна за профорієнтаційну роботу на природничо-географічному факультеті ст. викл. Іванова В.М. подякувала усім учасникам за приділений час та зацікавленість до нашого навчального закладу.

Шановні випускники 11 класів, бажаємо Вам успішного складання ДПА та ЗНО! Ми будемо раді бачити Вас в стінах нашого факультету та університету!

ВІДВІДУВАННЯ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ

26 січня 2021 р. керівник практики – старший викладач Непша О.В. в рамках перевірки проходження виробничої практики у здобувачів 4 курсу освітньої програми Середня освіта. Географія відвідав Вознесенську загальноосвітню школу I-III ступенів Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області. Під час цієї зустрічі відбулася бесіда зі стейкхолдером, директором навчального закладу Биковським Миколою Миколайовичем, на якій були обговорені подальші варіанти співробітництва між освітніми закладами. Олександр Вікторович запросив учнів 11 класів до участі у Всеукраїнській олімпіаді Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» та розповів про переваги вступу до університету.