Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Оголошується набір на курси підвищення кваліфікації!
Кафедра географії та туризму Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького оголошує набір на курси підвищення кваліфікації для викладачів, вчителів, педагогів закладів освіти всіх форм та рівнів за спеціальністю «Географія» та освітньою програмою «Компетентнісний підхід у викладанні шкільного курсу географії 7 класу «Материки та океани» за програмою Нової української школи» – 90 годин (3 кредити)
👉🏻Для зарахування на курси підвищення кваліфікації заповніть, будь ласка, заяву за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeVQRkjVHbTut…/viewform
(активне посилання у закріпленому актуальному “Підвищення кваліфікації”)
🔺Вартість курсів 264 грн.
🔺Заявки приймаються до 20 листопада 2023 року
🔺Форма навчання: дистанційна (онлайн)
🔺Термін навчання: 2 тижні
🔺Початок курсів: 27 листопада 2023 року
По закінченню курсів слухачі отримають свідоцтво підвищення кваліфікації ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА (ліцензія МОНУ від 05.06.2019 р. №951-л)✅
Отримати додаткову інформацію можна за телефоном
+380967632151 (Вайбер, Телеграм)📲
Гришко Світлана Вікторівна – кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри географії та туризму

КУРСИ ПІДВІЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

З 19 жовтня по 30 листопада 2020 р. на базі кафедри фізичної географії і геології природничо-географічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відповідно до наказу ректора № 135/01-06 проводились курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія), в яких брали участь вчителі загальноосвітніх шкіл Запорізької, Донецької і Херсонської областей.

Заняття протягом двох тижнів в онлайн-режимі проводили: к. геол. н., доц. Прохорова Л.А., к. г. н., доц. Левада О.М., к. г. н., доц. Гришко С.В. та ст. викл. Непша О.В. Вчителі за весь термін навчання на курсах підвищення кваліфакації опанували такі теми: методика розв’язання географічних задач (30 годин), методика виконання учнівських наукових робіт (15 годин), інноваційні педагогічні технології у викладанні географії (45 годин), сучасний стан використання мінерально-ресурсної бази України (30 годин), геоекологічні проблеми в умовах сталого розвитку (30 годин) загальною кількістю 150 годин.

Підсумком завершення курсів підвищення кваліфікації був відкритий захист фахових атестаційних робіт, до якого усі слухачі підготувалися відповідально, про що засвідчив їх високий навчально-методичний рівень.

За результатами курсів підвищення кваліфікації усі слухачі отримали свідоцтва відповідного зразку, які урочисто вручити завадив карантин, але вони обовʼязково будуть передані їх власникам! Сподіваємость, що всі слухачи курсів підвищення кваліфікації науково збагатилися, підвищили свій професійний рівень, отримали позитивні враження й задоволення від спілкування та готові для подальшої співпраці! Вітаємо!!!