Профорієнтаційна робота кафедри – “Наш факультет – Ваш пріорітет!”

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ

Кафедри географії та туризму

на 2023-2024 н.р.

Захід

Відповідальний

Дата

Місце та формат

(онлайн, офлайн)

Формування пакету рекламної продукції (листівки, флаєра, відео-ролики) зі спеціальностей 014.07 Середня освіта (Географія) та 242 Туризм і рекреація

Гаранти ОП спеціальностей 014.07 Середня освіта (Географія) та 242 Туризм і рекреація

Протягом року

Онлайн

Участь у загальноуніверситетських та загальнофакультетських Днях відкритих дверей

Всі члени кафедри

Протягом року

Онлайн платформа Zoom

Активізація профорієнтаційної роботи кафедри географії та туризму на офіційному сайті університету та у соціальних мережах

доц. Гришко С.В.

Протягом року

Офіційний сайт кафедри, соціальні мережі (Facebook, Instagram)

Проведення індивідуальних консультацій з абітурієнтами з питань вступу до МДПУ імені Богдана Хмельницького

Всі члени кафедри

Протягом року

Усі існуючі засоби зв’язку (телефон, месенджери, онлайн платформа Zoom)

Укладання договорів про співробітництво з вищими навчальними закладами ІІ рівня акредитації з метою проходження здобувачами вищої освіти виробничої практики і з метою профорієнтації

доц. Гришко С.В.

ст. викл. Непша О.В.

Лисопад-грудень

2023 р.

Онлайн платформа Zoom

Проведення профорієнтаційної роботи у ЗСО під час навчальної практики з педагогіки

Керівники практик, здобувачі вищої освіти спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія)

Грудень

2023 р.

Онлайн платформа Zoom

Проведення профорієнтаційної роботи зі слухачами МАН

доц. Байтеряков О.З.

доц. Гришко С.В.

доц. Прохорова Л.А.

Лютий

2024 р.

Онлайн платформа Meet

Проведення профорієнтаційної роботи зі здобувачами середньої освіти КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради

доц. Гришко С.В.

ст. викл. Непша О.В.

Березень

2024 р.

Онлайн платформа Zoom

Проведення профорієнтаційної роботи у ЗСО під час виробничої (педагогічної) практики

Керівники практик, здобувачі вищої освіти спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія)

Квітень

2023 р.

Онлайн платформа Zoom

Створення електронної бази даних потенційних абітурієнтів

Всі члени кафедри

Протягом року

Онлайн

 
 

ВІДВІДУВАННЯ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ

26 січня 2021 р. керівник практики – старший викладач Непша О.В. в рамках перевірки проходження виробничої практики у здобувачів 4 курсу освітньої програми Середня освіта. Географія відвідав Вознесенську загальноосвітню школу I-III ступенів Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області. Під час цієї зустрічі відбулася бесіда зі стейкхолдером, директором навчального закладу Биковським Миколою Миколайовичем, на якій були обговорені подальші варіанти співробітництва між освітніми закладами. Олександр Вікторович запросив учнів 11 класів до участі у Всеукраїнській олімпіаді Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» та розповів про переваги вступу до університету.

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

НА ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ!

26 листопада 2020 р. кафедра фізичної географії і геології спільно з кафедрою туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства на онлайн платформі Zoom провели профорієнтаційний захід «Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького ‒ флагман педагогічної освіти на південному сході України» для здобувачів 11 класів, вчителів та керівництва загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

Проректор із заочної форми навчання доц. Арабаджи О.С. привітала учасників зустрічі від імені адміністрації вишу і запросила випускників на навчання до університету. Декан природничо-географічного факультету доц. Донченко Л.М. ознайомила гостей заходу з історією та спеціальностями факультету, матеріально-технічною базою, напрямами наукової роботи, можливостями практичної підготовки в Україні та за кордоном. Заступник декана з виховної роботи та начальних практик доц. Топалова О.І. розповіла присутнім про бази навчальних та виробних практик і дозвілля здобувачів в стінах факультету та студентських гуртожитках. Завідувачі випускових кафедр доц. Прохорова Л.А. та доц. Арсененко І.А. детально ознайомили учасників зустрічі з особливостями вступу та навчання на кожній спеціальності факультету. Відповідальний секретар приймальної комісії доц. Дубяга С.М. висвітлила основні положення Правил Прийому до університету у 2021 році. Наприкінці зустрічі відповідальна за профорієнтаційну роботу на природничо-географічному факультеті ст. викл. Іванова В.М. подякувала усім учасникам за приділений час та зацікавленість до нашого навчального закладу.

Шановні випускники 11 класів, бажаємо Вам успішного складання ДПА та ЗНО! Ми будемо раді бачити Вас в стінах нашого факультету та університету!

ВСТУПНА КАМПАНІЯ  2020

З 25 червня до 17 липня відбудеться основна сесія ЗНО.

Міністерство освіти і науки планує розпочати основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня. Документи про здобуття освіти випускники отримають наприкінці липня.

Про це, під час онлайн конференції у Facebook, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, пише Освіта.ua

«Випускники зможуть отримати документи про освіту після проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Це орієнтовно відбудеться наприкінці липня. З 25 червня до 17 липня відбудеться основна сесія ЗНО», – сказала Любомира Мандзій.

Як відомо, при реалізації цього сценарію результати ЗНО будуть оголошені до 31 липня. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 серпня.

Прийом документів від вступників триватиме з 13 до 22 серпня. Навчальний рік для першокурсників розпочнеться 15 вересня.

Вступна кампанія розпочнеться 1 серпня

Міністерством освіти і науки внесені зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, якими визначено нові терміни проведення вступної кампанії до українських вишів, пише Освіта.ua.

Документом визначено, що вступна кампанія для абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 1 серпня. З цього дня вступники зможуть реєструвати електронні кабінети.

Прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня.

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Як відомо, проведенню вступної кампанії передуватиме зовнішнє незалежне оцінювання. Планується, що ЗНО розпочнеться 25 червня, необхідні рішення Міністерства освіти і науки будуть ухвалені у другій половині травня.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ ГЕОГРАФІЇ І ГЕОЛОГІЇ!

12 травня 2020 р. о 14.30 кафедра фізичної географії і геології на платформі Zoom провела профорієнтаційну зустріч з адміністраціями, вчителями та здобувачами середньої освіти ЗОШ № 4, 6, 22, 24, НВК 16, ДНЗ «МБЦПТО» м. Мелітополь та Костянтинівським РНВО № 1 «Таврія», Костянтинівською СРШ «Прометей» Мелітопольського району. На зустрічі були присутні викладачі природничо-географічного факультету: к. г. н., доц., проректор із заочної форми навчання Арабаджи О.С., к. геол. н., доц., завідувач кафедри фізичної географії і геології Прохорова Л.А., к. г. н., доц. Левада О.М., к. г. н., доц. Байтеряков О.З., к. г. н., доц. Топалова О.І., к. г. н., доц. Гришко С.В., ст. викл. Іванова В.М., ст. викл. Непша О.В., ст. викл. Суханова Г.П., лаборант Нікіренкова А.Ю. Всього 68 участників. Модератор зустрічі: к. геол. н., доц., завідувач кафедри фізичної географії і геології Прохорова Л.А.

Зустріч зі здобувачами середньої освіти, вчителями та представниками адміністрацій навчальних закладів м. Мелітополь та Мелітопольського району була інформативною, викликала жвавий інтерес і посприяла подальшій співпраці. Шановні абітурієнти, сподіваємося побачити вас в стінах нашого університету!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ УЧНІВ 11 КЛАСІВ

23 квітня 2020 р. природничо-географічний факультет на платформі Zoom провів День відкритих дверей для учнів 11 класів. Учасниками стали учні Малокаховського ЗСО та Чернянського ЗСО Херсонської області.

Проректор із заочної форми навчання доц. Арабаджи О.С. привітала учасників конференції від імені адміністрації і запросила випускників на навчання до університету.

Декан природничо-географічного факультету доцент Донченко Л.М. розповіла учням із історією та спеціальностями факультету, матеріально-технічною базою, напрямами наукової роботи, можливостями практичної підготовки в Україні та за кордоном.

Відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Дубяга С.М. ознайомила з основними положеннями Правил Прийом до університету у 2020 році.

Завідувачі випускних кафедр детально ознайомили учасників зустрічі з особливостями кожної спеціальності факультету.

Завуч Малокаховського ЗСО Юрів І.М. подякував організаторам зустрічі.

Шановні абітурієнти, сподіваємося побачити вас в стінах університету!