Комерціалізація наукових послуг

На кафедрі фізичної географії і геології 3 грудня 2019 р. відбувся науково-методичний семінар для вчителів середніх загальноосвітніх навчальних закладів за темою: «Основи наукової діяльності в межах шкільної географічної науки МАН» з наданням сертифікату.

Метою семінару було ознайомлення вчителів географії загальноосвітніх навчальних закладів  міста Мелітополь та Мелітопольського району з основами наукової діяльності в межах шкільної географічної науки МАН з метою коригування професійних дій та вдосконалення шкільного наукового аспекту в загальноосвітньому процесі.

Для подальшого формування концепції Нової української школи необхідно забезпечити професійну співпрацю вчителів середньої освіти та викладачів вищої освіти з питань плідного зв’язку в галузі дослідницьких наукових робіт. Надано актуальну інформацію щодо впровадження у процес шкільної географічної науки головних вимог для оформлення шкільних наукових робіт для участі у конкурсі МАН, вибору тем дослідження та складання супутньої документації.

Присутні вчителі заповнили анкети, отримали інформаційні буклети та сертифікати.

Зустріч з вчителями була інформативна, викликала жвавий інтерес і посприяла подальшій співпраці.

З 20 червня по 28 червня 2020 року на кафедрі фізичної географії був проведений науковий онлан-тренінг 

В тренінгу брали участь 20 слухачів. Серед них 18 студентів, 1 вчитель географії ЗОШ №23 м. Мелітополь та 1 вчитель географії МАН м. Мелітополь.

Кожен учасник тренінгу отримав сертифікат учасника.

Вартість тренінгу: 300 гривень

Індивідуальні теми наукового онлайн-тренінгу

«Сучасний географічний простір в шкільній географії»

Індивідуальні теми тренінгу

Проводить

Кількість годин

Дата

1

 «Конструктивна географія в сучасному географічному просторі та в шкільній і позашкільній географії»

к.геол. н., доцент Прохорова Л.А

8

20.06.2020 р.

2

«Географічне прогнозування в сучасному географічному просторі та в шкільній і позашкільній географії»

к.г.н.,  доцент Гришко С.В.

8

21.06.2020 р.

3

«Методичні підходи до формування географічних знань як компоненту предметної географічної компетентності учнів загальноосвітніх шкіл»

старший викладач Непша О.В.

8

27.06.2020 р.

4

 «Дидактичні умови формування геолого-геоморфологічних навичок і умінь учнів на уроках географії»

старший викладач Зав’ялова Т.В.

8

28.06.2020 р.

 

 

НАУКОВО-ПРОФЕСІЙНИЙ ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ «ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ШКІЛЬНОМУ КУРСІ ГЕОГРАФІЇ»!

З 7 по 15 листопада 2020 р. на базі кафедри фізичної географії і геології природничо-географічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проводився науково-професійний онлайн-тренінг «Використання інноваційних технологій у шкільному курсі географії», в якому брали участь вчителі загальноосвітніх шкіл Запорізької, Херсонської і Дніпропетровської областей та здобувачі вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» спеціальностей 014.07 Середня освіта (Географія) і 103 Науки про Землю.

За результатами наукового онлайн-тренінгу всі слухачи отримали сертифікати, які урочисто вручити завадив карантин, але вони обовʼязково будуть передані їх власникам! Сподіваємость, що всі слухачи науково збагатилися, підвищили свій професійний рівень, отримали позитивні враження й задоволення від спілкування та готові для подальшої співпраці! Вітаємо!!!