🤩🏫Давай Знайомитись!

🤩🏫 ЗАВЕРШУЄМО ЗНАЙОМСТВО

☝️🎓Передовий, цікавий та привабливий для сучасної молоді!
🌎🧭 ЦЕ ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ, історія якого починається ще з 1961 року!

🇺🇦✊ Сьогодні команду здобувачів та науково-педагогічний колектив очолює в.о. декана, кандидат історичних наук, доцент Полякова Лариса Іванівна!

📚👍 На 4 кафедрах факультету здійснюється підготовка майбутніх фахівців за спеціальностями:
🔵 Середня освіта (Географія);
🟠Середня освіта (Фізична культура);
🟢Середня освіта (Історія);
🟡Туризм;
🔵Право;
🟠Історія та археологія.

📎Здійснюється підготовка докторантів за спеціальністю «Історія та археологія».

👩‍🏫🗺️Науково-дослідна робота здійснюється на кафедрах і у складі семи лабораторій та центрів. Давні традиції має науково-дослідна робота студентів. Під керівництвом провідних викладачів працюють п’ять наукових студентських гуртка – «Творчість», «Всесвіт», «Олімп», «Кліо», «Донцовці». Студенти беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових та науково-практичних конференціях, мають велику кількість публікацій, неодноразово ставали призерами Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт у галузі географічних та історичних наук.

🧳🏕️Важливим компонентом підготовки майбутніх фахівців є навчальні та виробничі практики, які проходять як у м. Мелітополі так і далеко за його межами. Студенти факультету на чолі з викладачами регулярно здійснюють виїзди по Запорізькій області, а також до Харківщини і Херсонщини, регіону Карпат, узбережжя Азовського і Чорного морів.
✈️🧭В останнє десятиліття важливого значення набули закордонні практики – до Болгарії, Польщі, Німеччини, Туреччини.

⭐️👏Гордістю факультету є спортивні досягнення студентів, які регулярно посідають призові місця на першостях з туризму, футболу, волейболу, баскетболу, боксу, вільної боротьби та інших видів спорту на рівні університету, міста, області, країни та за кордоном. Серед студентів факультету є неодноразові чемпіони України, Європи та світу, кандидати у майстри та майстри спорту.

💪🔥Прийшов час і вам, нашим найкращим першачкам, опановувати нові професійні обрії та ставати яскравими зірочками рідного факультету!

📎Зберігай корисні контакти:
📧 geofak_dekanat@ukr.net
🌐 https://geo.mdpu.org.ua/
⭐️ @geofak_mdpu.official

Природничо-географічний факультет (https://geo.mdpu.org.ua/)

Previous Article
Next Article