Новини кафедри

 

19 лютого 2020 р. викладачі природничо-географічного факультету: завідувач кафедри фізичної географії і геології Прохорова Л.А., ст. викл. кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства Іванова В.М. здійснили профорієнтаційний захід для учнів випускних курсів Мелітопольського ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО».

Упродовж зустрічі було окреслено переваги навчання у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, ознайомлено зі спеціальностями нашого університету, здійснено розповідь про можливість підвищити знання на підготовчих курсах, запрошено до участі у Всеукраїнській олімпіаді для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал», з подальшим отриманням додаткових балів при вступі до ВНЗ.

Викладачі розповіли про можливість і переваги отримання подвійного диплому про вищу освіту, виїзні практики в межах України та закордоном, активне студентське життя і цікаве дозвілля. Присутні учні отримали інформаційні буклети, флаєри, інформаційні листи про дисципліни ЗНО та перелік необхідних документів для вступу у ВНЗ.

Профорієнтаційна зустріч була цікавою та інформативною.

19 лютого 2020 р. на природничо-географічному факультеті кафедрою туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства була проведена олімпіада з туризму. У якій взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 242 Туризм, Галузі знань 24 Сфера обслуговування, освітнього ступеню бакалавр та магістр. Для проведення олімпіади провідними фахівцями кафедри було складено спеціальні завдання: теоретичного, творчого та тестового характеру.

Для виконання завдань учасникам олімпіади потрібно було продемонструвати як набуті знання та навички, так і нестандартне, креативне мислення та вміння застосовувати теоретичні знання для розв’язання практичних задач.

Більшість студентів виявили достатні та добрі знання з дисциплін туристичної спрямованості. Продемонстрували володіння основними фаховими компетентностями. За результатами перевірки виконаних завдань, журі у складі викладачів кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства – к.геогр.н., доцент Байтеряков О.З., к.геогр.н., доцент Донець І.А., к.геогр.н., доцент Донченко Л.М., к.геогр.н., ст. викладач Топалова О.І., кращими були:

1 місце – Галатенко Ю.

2 місце – Іващенко В., Мелай А.

3 місце –  Комісарова Н., Крайня Н., Швець В.

 

З метою проведення профорієнтаційної роботи на природничо-географічному факультеті відбулася зустріч учнів 8-9 класів ЗОШ № 8 м. Мелітополя з кафедрою туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства. Учні ознайомились з напрямками роботи кафедри, відвідали Офіс туристичної фірми та лабораторію інноваційних технологій в туризмі.

Старший викладач Топалова О.І. розповіла учням про маршрути практик, які розроблені студентами спеціальності 242 Туризм, показала відеоролік про проведення закордонної навчальної практики на території Румунії.

Олеся Іллівна звернула увагу на те, що на навчально-відновлювальному стенді тренажері «Скеля-1» відбуваються туристичні змагання за участю школярів міста та району. Запросила учнів до подальшої співпраці і вступу до МДПУ імені Богдана Хмельницького.