Новини

01 серпня 2020 року в м. Мелітополь в рамках проекту «ТУРНИР ПОКОЛЕНИЙ»  проходили  міські спортивні змагання. Ініціатором та автором проекту є народний депутат України Сергій Мінько.

Найбільш видовищним серед змагань є триатлон, який проводився за олімпійськими стандартами: плавання 1500 метрів, велогонка 40000 метрів, біг 10000 метрів. Змагання проходили в особистому та командному заліку.

В тріатлоні брали участь 11 команд (150 учасників), серед учасників народний депутат України Сергій Мінько, перший заступник губернатора Запорізької області Іван Федоров, заступник міського голови Олександр Щербаков, начальник управління молоді та спорту Андрій Жорняк, начальник відділу благоустрою та екології Олексій Громико, начальник  управління ДСНС Дмитро Кучерков та ін. Традиційно до участі у суддівстві на різних етапах тріатлону були запрошені викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання і спортивних дисциплін к.п.н. Проценко А.А., ст. викл. Ушаков В.С. та ас. Іваненко В.В.

 

З 27 червня по 05 липня 2020 року на кафедрі теорії і методики фізичного виховання був проведений науковий онлайн-тренінг «Фізична культура і спорт в сучасному освітньому просторі» в загальній кількості – 20 годин.

На онлайн-тренінгу були розглянуті такі теми:

1. Технологічний підхід і новітні інформаційні технології в сучасній освіті. Елементи педагогічної технології у фізичній культурі й спорті – викладач:  к.пед. н., ст. викл. Проценко А.А.

2. Окремі напрями використання технології фізичної культури в навчально-виховному процесі – викладач: старший викладач Суханова Г.П.

3. Технологія організації позакласної роботи вчителя фізичної культури зі школярами різних вікових груп – викладач: старший викладач Ребар І.В.

4. Технологія проведення рухливих ігор на уроках фізичної культури в сучасній школі – викладач: старший викладач Ушаков В.С.

В тренінгу брали участь 15 слухачів, з числа студентів спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура). Кожен учасник тренінгу отримав сертифікат.