Фотогалерея кафедри права///

Фотогалерея

09.06.2020р. на кафедрі права вперше за період дії Освітньої програми Право відбулася атестація здобувачів вищої освіти спеціальності 081 Право. Дипломи бакалаврів права отримають сім здобувачів вищої освіти денної форми навчання.

   


                                          


       


На базі кафедри права природничо-географічного факультету в межах проведення Тижня права проведено зустріч здобувачів І,ІІ,ІІІ курсів спеціальності 081 Право денної та заочної форм навчання з заступниками начальника Мелітопольського міськрайонного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області Садомою Наталією Володимирівною та Долєю Вікторією Вікторівною на тему: Як протидіяти домашньому насильству «Захищати свої права разом з Мінюстом». Проект Міністерства юстиції «Я маю права!»  навчає здобувачів-правників користуватися правами та захищати їх у разі порушення.

 


В рамках впровадження авторських методичних розробок в учбовий процес як одного із основних шляхів до підвищення якості знань здобувачів, кафедрою права проведено Навчально-методичний семінар «Основи ораторського мистецтва юриста» для здобувачів денної та заочної форми навчання, на якому були присутні науково-педагогічні працівники природничо-географічного факультету, здобувачі та представниками Мелітопольського міського відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Запорізькій області.


(захід до Дня довкілля. «Челендж чистоти»)

Здобувачі та викладачі спеціальності 081 Право готуючись до Всесвітнього Дня матері-Землі –  Дня навколишнього середовища затвердженого Указом Президента України №855 від 6 серпня 1998 року та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Про питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» 9 квітня 2019 року провели упорядкування  дитячого майданчику в мікрорайоні Новий Мелітополь за адресою вулиця Інтеркультурна 416 з прибиранням території майданчика, висадженням дерев і кущів та провели інформаційно-просвітницьку роботу  серед батьків-дітей майбутніх першокласників та бабусь дітей мікрорайону Новий Мелітополь з метою підвищення екологічної свідомості населення, роз’яснення Концептуальних засад реформування середньої школи яка передбачає, що уже з цього року українські першокласники почнуть отримувати якісно нову освіту.