Профорієнтаційна робота кафедри

        Вітаємо наших абітурієнтів із початком вступної кампанії! Щиро бажаємо вам зробити правильний вибір вузу, факультету, спеціальності, аби ваш вибір допоміг реалізуватися в житті! Кафедра історії, археології і філософії Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького готова Вам у цьому допомогти.

Кафедра історії, археології і філософії представляє свої досягнення на дні відкритих дверей в МДПУ імені Богдана Хмельницького для випускників м. Мелітополя та Мелітопольського району. 

У презентаціях кафедри історії, археології і філософії МДПУ імені Богдана Хмельницького беруть активну участь не лише студенти-історики, а й аспіранти-археологи. 

         21 травня 2020 р. – кафедрою історії, археології і філософії спільно з кафедрою права МДПУ імені Богдана Хмельницького була проведена профорієнтаційна онлайн-конференція з потенційними абітурієнтами в ZOOM режимі. Приємно відзначити, що активну участь у ній взяли учні з Приазовського, Якимівського, Мелітопольського районів; а також – Генічеського району Херсонської області. Особливе зацікавлення в учнів викликала: діяльність і видання Науково-дослідницького Центру імені Дмитра Донцова при МДПУ імені Богдана Хмельницького, а також – Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила»!

Завідувач кафедри історії, археології і філософії, доктор історичних наук О.М.Ситник представляє потенційним абітурієнтам і любителям старожитностей Мелітопольщини наукові видання НІАЗ “Кам’яна Могила” – як зразок співпраці!

Навіть у дистанційному режимі кафедра історії, археології і філософії активно спілкувалася із своїми абітурієнтами!