Науковий гурток “Всесвіт”

При кафедрі фізичної географії і геології працює науковий студентський гурток «Всесвіт».

НАУКОВИЙ ГУРТОК «ВСЕСВІТ»

Графік роботи студентського наукового гуртка: останній четвер щомісяця.

Тематика наукового гуртка:

  • Дослідники фізико-географи Запорізького краю;
  • Динаміка геолого-геоморфологічних процесів Північно-Західного Приазов’я та їх наслідки;
  • Історія розвитку та динаміка кіс і пересипів Північного Приазов’я;
  • Природно-ресурсний потенціал Північно-Західного Приазов’я;
  • Ландшафтно-географічні дослідження Приазов’я;
  • Раціональне природокористування та охорона природи;
  • Геоекологічні проблеми урбанізованих територій.

Керівник гуртка – к. г. н., доц. Гришко Світлана Вікторівна.

Староста гуртка – студентка І курсу магістратури спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) Кожаєва Аліна Сергіївна.

До складу гуртка входять здобувачі вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» природничо-географічного факультету спеціальностей 014.07 Середня освіта (Географія) та 103 Науки про Землю.

Результати наукової роботи студентів-проблемників доповідаються на засіданнях географічного гуртка, наукових сесіях викладачів та студентів університету, конференціях різних рівнів. Серед членів наукового гуртка «Всесвіт» є учасники Всеукраїнських олімпіад з географії та переможці Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з географії і геології.

Колектив викладачів кафедри фізичної географії і геології запрошує студентів-географів природничо-географічного факультету до цікавого наукового життя гуртка «Всесвіт»!

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «ВСЕСВІТ»!

14 травня 2020 р. на онлайн-платформі Zoom відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Всесвіт», на якому були присутні науковий керівник – к. г. н., доц. Гришко С.В. та здобувачі вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» і «Магістр» спеціальностей 014.07 Середня освіта (Географія) та 103 Науки про Землю. Під час зустрічі були підведені підсумки наукових досягнень гуртка за 2019-2020 н.р. та окреслені перспективи на майбутнє. Зустріч пройшла у невимушеній та дружній атмосфері!

Колектив викладачів кафедри фізичної географії і геології запрошує студентів-географів природничо-географічного факультету до цікавого наукового життя гуртка «Всесвіт»!

Від щирого серця вітаємо члена студентського наукового гуртка «Всесвіт» кафедри фізичної географії і геології  студента 117/4-п академічної групи спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) природничо-географічного факультету (науковий керівник к.г.н., доцент Гришко С.В.)

Непшу Ярослава Юрійовича

з призначенням академічної  стипендії імені Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка Міністерства освіта і науки України на 2020-2021 навчальний рік за спеціальністю «Географія», отриманої  в результаті конкурсного відбору серед студентів-претендентів географічних спеціальностей ЗВО України

Ярославу стипендія призначена за  значні успіхи у навчанні,  науковій та спортивній  діяльності, за активну громадянську позицію, що утверджує ідеали та цінності Революції гідності.

Бажаємо Ярославу подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності  в 2020-2021 навчальному році.

ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ АКАДЕМІЧНОЇ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ!

Від щирого серця вітаємо члена студентського наукового гуртка «Всесвіт» кафедри фізичної географії і геології студентку 117/3-п академічної групи спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) природничо-географічного факультету (науковий керівник к. г. н., доц. Гришко С.В.)

ШЕЛУДЬКО ОЛЬГУ МИКОЛАЇВНУ

з призначенням академічної стипендії Президента України на І семестр 2020-2021 навчального року (наказ Міністерства освіти і науки України від 29.09.2020 р. №1208), отриману за значні успіхи у навчанні, науковій діяльності та за активну громадянську позицію.

Бажаємо Ользі подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!