Випускники кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства

Перова Юлія Руслаівна – випускниця 2020 р. спец. “Туризм” ОС “бакалавр”. Працює у турагентстві «Караван-travel» (м. Мелітополь) 

 
Костюк Юрій Петрович, працює у ресторані Lviv Croissants.          Навчання у магістратурі 2018-2019 р за спеціальністю «Туризм»  
Іванова Валентина Михайлівна, старший викладач кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства.Освіта: 1976-1981 р. навчання на природничо-географічному факультеті Мелітопольського державного педагогічного інституту,  спеціальність: вчитель географії та біології. МДПУ 2009 р. спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія. Кваліфікація: магістр педагогічної освіти. Викладач географії.
Топалова Олеся Іллівна – кандидат географічних наук, старший викладач кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства 2001-2005 р. навчалась в Мелітопольському державному педагогічному університеті, за спеціальністю «географія-історія». У 2006 р закінчила магістратуру , кваліфікація «Викладач географії».  
Тамбовцев Геннадій Вілійович кандидат географічних наук, доцент .1989 – 1981 р. – навчання на природничо-географічному факультеті Мелітопольського державного педагогічного університету, спеціальність географія-біологія.
Сажнєв Михайло Леонідович доцент, кандидат географічних наук. Освіта: Мелітопольський державний педагогічний інститут, 1998 р. Спеціальність: географія та мова і література, кваліфікація: вчитель географії та англійської мови і зарубіжної літератури.
Левада Ольга Михайлівна доцент, кандидат географічних наук кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства. В 1976-1981 р.  навчання  у  Мелітопольському державному педагогічному інституті за спеціальністю «Географія і Біологія».
Донченко Лариса Михайлівна – декан природничо-географічного факультету, доцент, кандидат географічних наук кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства. У 1994 р закінчила Мелітопольський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Географія»
Донець Ірина Анатоліївна доцент, кандидат географічних наук кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства. З 1989-1994 р . навчання  у  Мелітопольському державному педагогічному інституті за спеціальністю «Географія і Біологія».
Байтеряков Олег Зуфарович, доцент, кандидат географічних наук кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства.У 1984 р. закінчив навчання у Мелітопольському  державному  педагогічному інституту за спеціальністю «Географія і Біологія».
Арсененко Ірина Анатоліївна, завідувач кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства, кандидат географічних наук, доцент . У 1997 р. закінчила Мелітопольський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Географія», здобувши кваліфікацію вчителя географії середньої школи. У 2009 р. закінчила магістратуру Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького за спеціальністю „Педагогіка і методика середньої освіти. Географія” та отримала кваліфікацію “Магістр педагогічної освіти. Викладач географії”.

Арабаджи Олена Семенівна

Проректор із заочної форми навчання МДПУ ім. Б.Хмельницького, завідувач кафедри географії України та краєзнавства, кандидат географічних наук, доцент, «Відмінник освіти України», «Заслужений працівник освіти України».

Нагороди:

  • Грамота Верховної Ради України
  • Грамота відділу освіти Мелітопольської міської ради
  • Знак «Василь Сухомлинський»
  • Подяка Кабінету Міністрів України
  • Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня
  • Цінний подарунок Голови Верховної Ради України