Освітній процес кафедри теорії і методики фізичного виховання та спортивних дисциплін

Спеціальності та спеціалізації (освітні програми)

Спеціальність: 014.11 Середня освіта (Фізична культура). Спеціалізації: Організація та методика спортивно-масової роботи, Методика туристичної роботи.

Сертифікатні освітні програми:

«Спортивна анімація»: Програма розрахована на здобувачів вищої освіти які навчаються за освітнім ступенем бакалавра або осіб, які вже мають вищу освіту. Мета стратегії професійної підготовки аніматорів полягає в наступному: підготовка фахівців з урахуванням потреб закладів дозвілля та відпочинку;  удосконалення на практиці навиків розробки і реалізації анімаційних програм для різних категорій населення. Термін навчання 1 місяць, орієнтовна вартість навчання від 300 грн.

«Інструктор з атлетизму»: Програма розрахована на здобувачів вищої освіти які навчаються за освітнім ступенем бакалавра або осіб, які вже мають вищу освіту. Мета програми – ознайомити слухачів з методикою роботи інструктора з видів фізичних занять силового напряму, зокрема, атлетичною гімнастикою, бодібілдингом, пауерліфтингом. Виконання завдань програми дозволить забезпечити формування спеціальних теоретичних і методичних знань, рухових умінь і навичок, необхідних для підготовки інструкторів з атлетизму. Термін навчання 1 місяць, орієнтовна вартість навчання від 300 грн.

Бази практик

м. Мелітополь (укладено договір про співпрацю з ДЮСШ №1 та №3 (навчальна практика зі спортивних ігор), стадіоном «Спартак» (навчальна практика з легкої атлетики), басейном «Розмарин» (навчальна практика з плавання)), с. Богатир (навчально-польова база «Ромашка – навчальні практики з легкої атлетики, спортивних споруд та спортивних ігор), с. Тамбовка (навчальна практика з плавання).